SIK SORULAN SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Sizlere verilmiş olan URL adreslerine tıklarsanız güncel listeniz otomatik olarak iner. URL adresiniz çalışmıyorsa bizimle iletişime geçiniz.

Sistemde hem türkçe hemde almanca diziler mevcuttur, en çok beğenilen eski dizilerde seri şekilde verilmektedir.

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

+18 (erotik) kanalları istediğinizde çıkarabiliyoruz yada ekleyebiliyoruz canlı sohbetten bizimle iletişime geçiniz.

Yayınlarımın hiç birinde ses yok ne yapmalıyım? Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.

IOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz.

Ödeme yaptığınızda yayınlarınız anında aktif edilir bilgiler tarafınıza iletilir.

Kaliteli bir internet hattı isteyen iPTV 4K yayınları, 4K destekli cihazlarda daha iyi bir performans gösterir. Kanallarımız ve VOD yayınlarımız İçerisinde 4K yayınlar bulabilirsiniz.

Biri IPTV, ana kaynak yayıncısı olması sebebiyle alt yapımızı kullanarak satış yapmak isteyenlere bayilik vermekteyiz.
Bayilik başvurusu için öncelikle aşağıdaki standart gereksinimlere sahip olmanız gerekmektedir.
–Aktif müşteri potansiyeli olması,
–Müşteri memnuniyetine önem veren,
–Ucuz hizmet mantığından uzak.
Bu şartları taşıyorsanız IPTV Bayi sayfamızdan başvurunuzu iletebilirsiniz.

Yıllardır Binlerce Abonemize Hizmet Vermekteyiz. İstediğiniz Şekilde İnternetten arayın bi Tane Şikayet Bulamazsınız.Yada Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek Oradan Binlerce Müşterilerimizle Bire Bir İletişime Geçerek Referans Alabilirsiniz.
Biz Diğer Firmalar Gibi Sat-Geç Mantığıyla Değil her Müşteri Yeni Bir Müşteri Getirir Mantığıyla Çalışıyoruz.Size Bi kere Satmak Önemli Değil Bizim İçin Memnun Kalıp Arkadaşlarınızada Tavsiye Etmeniz Birinci Amacımız. Biz Bu Yola 2008 Yılından Beri Bu Mantıkla Başladık Bu şekilde Devam ediyoruz ve Edicez ! Bizi Diğerlerinden Ayıran Fark Bu !!
Piyasadaki İptv’lerden Fiyat Olarak Biraz Pahalı Olsada Verceğimiz Yayının Kalitesi ve Hizmeti Bu Farkı Kesinle Hakedecektir.senelik 150 tl’ye Aldığınız Üründen Randıman Alamazsınız. Sürekli Donma Yapar ve  Aldığınız Yeri Aradığınızda Karşınızda Muhattap Bulamazsınız yada Gününden Önce Kapatılır Ve 3 kuruş Paradan Kaçtığınız İçin Çöp olur o Yayın.
Bunu 1 kere alıcaksınız sorunsuz bi şekilde izlemek için Hakkını Verin Aldığınız Yayını Süreniz Boyunca Sorunsuz İzlersiniz. Karşınızda Güleryüzlü,Heyecanlı Müşteri Temsilcilerimizle Umarım Uzun Yıllar Bİrlikte Çalışırız.

WhatsApp chat