Sık Sorulan Sorular

IP TV hizmeti hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Evet. Size vereceğimiz m3u dosyasını bilgisayarınıza indirip VLC Media Player veya KODI ile açmanız yeterlidir.

Bu konuda oldukça iddalıyız, 7 gün 24 saat rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp Sohbet hattımızla güvenilir ve sorun odaklı işleyen sistemimiz mevcut.

SD ve HD yayınlar için en az 3 Mbit İnternetinizin olması gerekmektedir. 3 Mbit altında hız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz. 4K yayınlarımızı en az 6 Mbit hızla izleyebilirsiniz.

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

Kaliteli bir internet hattı isteyen iPTV 4K yayınları, 4K destekli cihazlarda daha iyi bir performans gösterir. Kanallarımız ve VOD yayınlarımız İçerisinde 4K yayınlar bulabilirsiniz.

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. Fakat bu sistem illegal bir sistemdir bunu göz önünde bulunduralım sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geciniz.

Paypal, WesternUnion, MoneyGram, Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.

Dosyanız oluşturulurken tarafınıza bu içerikleri isteyip istemediğiniz sorulacak ve talebiniz doğrultusunda dosyanız kalıcı olarak oluşturulacaktır. Yetişkin kanalları, dosyanız açılırken hariç olarak açılırsa sonradan eklenemez. Dahil olarak açılırsa m3u dosyanızı bilgisayarınızda notepad++ programı ile düzenleyerek sonradan çıkartabilirsiniz. Bu işlemi kullanıcının yapması gerekmektedir.

Size verilen m3u linkinden güncel dosyanızı her tıklamada tekrar indirebilirsiniz.

Hayır ücretsizdir. Test yayınlarımız çok fazla suistimale uğradığı için mevcut müşterilerimizi korumak adına test yayınlarımız whatsapp hattı üzerinden sağlanmaktadır.

Dijital bir hizmet olduğu için iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Sunucularımız Türkiye ve Fransa’ da bulunmaktadır. Her sunucumuz kapasitesinin %30 u kadar boş bırakılır. Sunucu sayımız bu kapasitelere ulaşıldığında yenilenir.

Daha Fazla Yardım

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla öğrenmek istediğiniz konular mı var?

Diğer merak ettikleriniz, sorularınız, şikayet ve önerileriniz için aşağıdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iLETİŞİM

WhatsApp chat